درباره ما

بعد از 2 تجربه موفق در وب سایت های  انتخابات مجلس نهم  و حماسه سیاسی ( انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ) این بار تیم مدیریت و طراحی این وب سایت ها با یک کار جامع تر و ماندگارتر با عنوان انتخاب 24 سعی خواهد کرد یک پایگاه جامع و مفید در زمینه انتخابات را داشته باشد.

با توسعه روز افزون شبکه های اجتماعی و وب سایت های مختلف خبری گاها شاهد انتشار اخبار نادرست و جهت دار در فضای مجازی هستیم . تیم مدیریتی انتخاب 24 سعی می کند همچون گذشته با جمع آوری اخبار از خبرگزاری های مطرح با گرایش های سیاسی مختلف مکانی را فراهم آورد تا مخاطبین محترم دقیق ترین و درست ترین اخبار را از این پایگاه خبری بتوانند پیگیری کنند.

همچنین در فازهای بعدی این پروژه که در چند ماه آینده راه اندازی خواهد شد امکانات و اطلاعات ویژه ای را برای کاربران و کاندیداهای محترم فراهم خواهیم کرد که در وقت مقتضی توضیحات لازم درباره آنها داده خواهد شد.

امیدواریم با توکل به خدا بتوانیم همیشه در راه درست قدم برداریم و بزرگترین هدفمان خدمت به مردم و ارتقای نام کشورمان باشد.

تا چه مقبول افتد و چه در نظر آید...

پست الکترونیکی : info@entekhab24.com

تیم مدیریت سایت انتخاب 24

انتخاب 24 پایگاه جامع انتخابات در کشور ایران است که سعی می کند با نگاهی بی طرفانه باعث افزایش حضور در انتخابات و انتخاب شدن افراد اصلح توسط مردم شود.

جستجو در سایت ...