ثبت‌نام ۲۴ داوطلب انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در روز سوم

ثبت‌نام ۲۴ داوطلب انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در روز سوم


در سومین روز از مدت تعیین شده برای ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس،‌ ۲۴ نفر ثبت‌نام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور،‌ پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور با اعلام این خبر، گفت: از این 24 نفر،‌ 3 نفر در وزارت کشور و 21 نفر در حوزه‌های انتخابیه و در مجموع 12 نفر برای حوزه انتخابیه اصفهان، 3 نفر برای حوزه انتخابیه اهر و هریس، 5 نفر برای حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر و 4 نفر برای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت‌نام کردند.
ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی اولین میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای چهار حوزه انتخابیه اصفهان در استان اصفهان، اهر و هریس، مراغه و عجب شیر در استان آذربایجان‌شرقی و بندرلنگه، بستک و پارسیان در استان هرمزگان از هشتم اسفندماه شروع شده و تا 14/12/95 به مدت هفت روز در وزارت کشور و فرمانداری‌های مرکز حوزه های انتخابیه فوق انجام می شود.
دیدگاه ها و نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است !
لطفا دیدگاه های خود را فقط با زبان فارسی بنویسید. دیدگاه هایی که به زبان ها و گویش های دیگر نوشته شوند و یا حاوی واژه های نامناسب باشند تایید نخواهد شد.انتخاب 24 پایگاه جامع انتخابات در کشور ایران است که سعی می کند با نگاهی بی طرفانه باعث افزایش حضور در انتخابات و انتخاب شدن افراد اصلح توسط مردم شود.

جستجو در سایت ...