اصلاح‌طلبان نباید در ۹۶ «تک‌برگ» بازی کنند، با «روحانی» عهد اخوت نبستیم

اصلاح‌طلبان نباید در ۹۶ «تک‌برگ» بازی کنند، با «روحانی» عهد اخوت نبستیم


جوادی‌حصار گفت: اگر روحانی به هر دلیلی تحت فشار یا تغییر عقیده قرار بگیرد و بخشی از راهبردهایش را کنار بگذارد، قطعاً مورد حمایت ما نخواهد بود.

محمدصادق جوادی‌حصار عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی درباره پیشنهاد برخی اصلاح‌طلبان مبنی برمعرفی یک گزینه دیگر در کنار روحانی برای انتخابات 96، گفت: قطعاً این کار به نفع اصلاح‌طلبان است و نمی‌توانند با دست خالی و «تک برگ» بازی کنند و به نظرم باید گزینه‌های دیگری داشته باشیم.
جوادی‌حصار با بیان اینکه این گزینه‌ها باید به‌ منظور حمایت از گفتمان اصلاحات و دولت وارد پروسه انتخابات شوند، اظهار داشت: این کاندیداها باید برای دفع خطرات احتمالی از جانب سایر جریان‌ها عمل کنند. اصلاح‌طلبان به مجموعه دولت نقد دارند، اما در شرایط کنونی حمایت از روحانی وضعیتی است برای خروج از بحران‌هایی که در کشور وجود دارد.
عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی درباره طرح «حمایت مشروط» از روحانی که اخیراً برخی اصلاح‌طلبان مطرح می‌کنند، گفت: شروط ما برای حمایت از روحانی شروط آشکار و روشنی است که از قبل هم گفته شده است. ما از روحانی حمایت می‌کنیم تا گفتمان اصلاحی و معطوف به توسعه، گفتمان ایجاد فرصت و راهبرد تنش‌زدایی در منطقه را دنبال کند. اگر روحانی با همین شرایط پیش برود، مورد حمایت ما خواهد بود.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: اگر روحانی به هر دلیلی تحت فشار یا تغییر عقیده قرار بگیرد و بخشی از این راهبردها را کنار بگذارد و معطل کند، قطعاً مورد حمایت ما نخواهد بود. ما با روحانی و هیچ‌ فرد دیگری بر سر منافع ملی عهد اخوت نبسته‌ایم و از هر کسی که وضعیت کشور را بهبود ببخشد و اقتصاد و رفاه را توسعه دهد، حمایت می‌کنیم و روحانی هم از این قاعده مستثنی نیست.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا حزب اعتمادملی برنامه‌ای برای معرفی گزینه در کنار روحانی دارد یا خیر؟ گفت: ما فعلاً درباره این مسئله بحثی نداشتیم.
دیدگاه ها و نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است !
لطفا دیدگاه های خود را فقط با زبان فارسی بنویسید. دیدگاه هایی که به زبان ها و گویش های دیگر نوشته شوند و یا حاوی واژه های نامناسب باشند تایید نخواهد شد.انتخاب 24 پایگاه جامع انتخابات در کشور ایران است که سعی می کند با نگاهی بی طرفانه باعث افزایش حضور در انتخابات و انتخاب شدن افراد اصلح توسط مردم شود.

جستجو در سایت ...