شیخ الاسلامی، ذبیحی، موسوی و جوانفکر به ستاد انتخاباتی بقایی پیوستند

شیخ الاسلامی، ذبیحی، موسوی و جوانفکر به ستاد انتخاباتی بقایی پیوستند


دکتر شیخ الاسلامی، دکتر ذبیحی، دکتر موسوی و علی اکبر جوانفکر با استعفا از شورای مرکزی تبیین مبانی انقلاب و بازخوانی آرمانهای امام(ره) به ستاد انتخاباتی حمید بقایی پیوستند. براساس آخرین اخبار دریافتی دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی رییس ستاد بقایی می شود. همچنین دکتر موسوی به عنوان مسئول پشتیبانی، دکتر ذبیحی به عنوان مسئول هماهنگی امور استانها و جوانفکر به عنوان سخنگوی ستاد معرفی خواهند شد.

با توجه به اعلام کاندیداتوری حمید بقایی در انتخابات ریاست جمهوری و تاکید دکتر محمود احمدی نژاد مبنی بر ممنوعیت فعالیت انتخاباتی اعضای  شوراهای تبیین مبانی انقلاب و بازخوانی آرمانهای امام(ره)،  آقایان دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی، دکتر علی ذبیحی، دکتر سیدحسن موسوی و علی اکبر جوانفکر، استعفای خود از شورای مرکزی تبیین مبانی انقلاب و بازخوانی آرمانهای امام(ره) را تقدیم دکتر احمدی نژاد کردند تا در فعالیتهای انتخاباتی حمید بقایی کمک و یاری رسانند.

متن استعفا بدین شرح است:

بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب آقای دکتر احمدی نژاد
سلام علیکم
همراهی و همگامی با حضرت عالی در شورای مرکزی تبیین مبانی انقلاب و بازخوانی آرمانهای امام (ره) و رهبری طی سه سال گذشته توفیق بزرگی بود که خداوند متعال را بر این موهبت شاکر و سپاسگزاریم.
اینک در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و اعلام نامزدی برادر عزیزمان جناب آقای حمید بقایی ، اینجانبان وظیفه خود دانستیم که جهت کمک به ایشان در این عرصه مهم و سرنوشت ساز به صحنه آییم.
از آنجایی که حضرت عالی پیشتر ،فرموده بودید که این شورا اهداف اتنخاباتی را تعقیب نمی کند، در امتثال منویات جناب عالی اجازه می خواهیم که از شرکت در جلسات و فعالیت های مربوط به این  شورا معاف گردیم.
یقینا این تصمیم صرفا بر اساس احساس وظیفه دینی و انقلابی و در راستای ترویج گفتمان امام و ارزشهای انقلاب بوده و ان شاءالله در هر موضع و سنگری که باشیم خادم مردم ، سرباز انقلاب و مطیع رهبری عزیز و بزرگوار خواهیم بود.
ومن الله التوفیق

 

شیخ الاسلامی، ذبیحی، موسوی و جوانفکر به ستاد انتخاباتی بقایی پیوستند/ شیخ الاسلامی، رییس ستاد/ جوانفکر، سخنگو/ موسوی، مسئول پشتیبانی و ذبیحی مسئول امور استانهای ستاد بقایی می شوند

 براساس آخرین اخبار دریافتی دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی رییس ستاد بقایی می شود. همچنین دکتر موسوی به عنوان مسئول پشتیبانی، دکتر ذبیحی به عنوان مسئول هماهنگی امور استانها و جوانفکر به عنوان سخنگوی ستاد معرفی خواهند شد.


منبع : دولت بهار


دیدگاه ها و نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است !
لطفا دیدگاه های خود را فقط با زبان فارسی بنویسید. دیدگاه هایی که به زبان ها و گویش های دیگر نوشته شوند و یا حاوی واژه های نامناسب باشند تایید نخواهد شد.انتخاب 24 پایگاه جامع انتخابات در کشور ایران است که سعی می کند با نگاهی بی طرفانه باعث افزایش حضور در انتخابات و انتخاب شدن افراد اصلح توسط مردم شود.

جستجو در سایت ...